Har du spørsmål angående skrapmottaket, vrakbilmottaket eller andre henvendelser?

Da ønsker vi å høre fra deg! Ta kontakt for en hyggelig prat.

Norscrap West AS

Hanøytangen 122
5310 Hauglandshella

   56 15 72 00
  firmapost@norscrap.no

Hugging av skip og fartøy:

Vrakbilmottaket:

Transport og containere:

Avdeling Rådalen:

Besøksadr.: Fanaveien 221, 5239 Rådal

   93 41 44 38

Avdeling Mongstad:

Besøksadr.: Storemyra 293, 5954 Mongstad

Åpningstider:

Åpningstid Skrapmottaket:

Ma. - Fr. 07:00 - 15:00

Lø. - Sø. Stengt

Åpningstid Vrakbilmottaket:

Ma. - Fr. 07:00 - 16:00

Lø. - Sø. Stengt

Åpningstid Kontor:

Ma. - Fr. 07:00 - 15:00

Lø. - Sø. Stengt

Geir Olav Bøe

Daglig Leder 

   95 76 06 57
  gob@norscrap.no

Gunni Merkesdal

Kontorleder 

   48 24 82 00
  Gunni.merkesdal@norscrap.no

Ronny Flagtvedt

Driftsleder Hanøytangen

   93 41 44 42
  ronny@norscrap.no

Tor Ivar Haugland

Formann Skrapmetaller

   93 41 44 40
  torivar@norscrap.no

Tony Andre Remes

Transport-koordinator

   93 41 44 43
  tony@norscrap.no

Aurimas Galginas

Formann Vrakbilmottaket 

   93 41 44 46
  bilmottaket@norscrap.no

Erik Ræstad

Prosjektkoordinator

   90 14 99 53
  erik@norscrap.no

Trond Løtveit

HMS ansvarlig/PSFO

   93 44 80 02
  trond@norscrap.no

Gunnar Skeie

Formann Rådal

   93 41 44 38

Leif Muller

Formann Mongstad

   97 55 30 06
  leif.muller@norscrap.no